امضای تفاهم نامه میان وزارت اقتصاد و مؤسسۀ بین المللی میرستیوپس افغانستان

hurmat
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۶:۲۱
image

امروز یک شنبه 24 سنبله وزارت اقتصاد و مؤسسۀ بین المللی میرستیوپس افغانستان، تفاهم نامۀ همکاری های دوجانبه را امضا نمودند.بر بنیاد این تفاهم نامه، هماهنگی های لازم در جهت رشد و توسعۀ پالیسی ملی نفوس، انکشاف ساختارهایی مدیریتی رشد نفوس و نشر تحلیل ها و گزارش ها در این عرصه به وجود می آید.

این تفاهم نامه هر دو طرف را ملزم به رعایت یک سلسله اصول و قواعدی می سازد که در متن تفاهم نامه آمده و تطبیق آن شیوۀ مدیریت نفوس مطابق پالیسی‌های موجود هنجارمند می شوند.. با امضای این تفاهم نامه وزارت اقتصاد مکلف است تا (واحد هماهنگی پالیسی نفوس) را تأسیس نماید. مصارف و معاش کارمندان این واحد را مؤسسۀ مذکور مطابق متن تفاهم نامه پرداخت می نمایند. این تفاهم نامه را از طرف وزارت اقتصاد معین مسلکی این وزارت محترم محمد اسماعیل رحیمی و از طرف مؤسسۀ مذکور محترم فرهاد جاوید رئیس عمومی آن اداره به امضا رسانیدند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد از کارکردهای دوکتور میرویس بهیج ستایش کردند

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد طی محفل با شکوهی از فعالیت ها و اجراآت محترم دوکتور میرویس بهیج رئیس عمومی طرح و توحید این وزارت تقدیر نمودند. در این محفل محترم مصطفی مستور وزیر اقتصاد و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۸
Background image

خلاصه گزارش اجراآت و دستآوردهای سال مالی ۱۳۹۸ وزارت اقتصاد

محترم محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی و محترم احمد جواد عثمانی معین مالی و اداری وزارت اقتصاد به اساس حکم شماره (۲۷۱۲) مورخ ۲۲/۱۱/۱۳۹۸ مقام عالی ریاست جمهوری، گزارش اجراآت و دستآوردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۴
Background image

تفاهمنامه همكاری های تخنيكی در راستای نظارت و ارزيابی ميان وزارت اقتصاد و نهاد توسعه ای آلمان (GIZ) به امضاء رسيد.

در نخست محترم محمد اسماعيل رحيمی معين مسلكی وزارت اقتصاد ضمن قدر دانی از همكاری های نهاد توسعه ای آلمان، افزود كه امضای اين تفاهمنامه گامی در جهت بهبود روند نظارت و ارزيابی در سطح كشور. . .

BACK TO NEWS