حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

sediqi
شنبه ۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۶:۱۶
image

حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

 امروز یک شنبه مؤرخ 3 حمل 1398 خورشیدی، برنامۀ پاک کاری و نهال شانی با حضور جلالتمآب محترم دکتور محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی،  روئسا، آمرین وکارمندان در وزارت اقتصاد برگزار گردید.

این برنامه که در دو شیفت پیش از ظهر و بعد ظهر راه اندازی شده بود، تمام منسوبان وزارت اقتصاد، به طور حشر و داوطلبانه حضور یافتند. حاضران در حشر عمومی، دفاتر، دهلیزها، باغچه‌ها، صحن حویلی، راه‌روها و سایر اماکن محوطۀ وزارت اقتصاد را در هر دو تعمیر(شهرنو و چهارراهی ملک اصغر) تنظیف و پاک کاری نمودند.

همچنان به ده‌ها اصله نهال  زینتی و مثمر را در پارک صحن وزارت اقتصاد غرس نمودند  و برای کشور عزیز افغانستان از بارگاه خداوند (جل جلاله) صلح، امنیت رفاه و سرسبزی را استدعا نمودند.

imageimagesadiqsadiq

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۹:۴۵
Background image

نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی”

به تاریخ ۱۹ سرطان ۱۳۹۹( ۹جولای ۲۰۲۰) نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی” به ابتکار کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان

ملل متحد برای آسیا و پسیفیک و با اشتراک مقامات عالی رتبه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۲۲:۱
Background image

نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

به تاریخ ۱۷ سرطان ۱۳۹۹مطابق به ۷ جولای ۲۰۲۰، نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

در این نشست. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۲۲:۲۰
Background image

۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

امروز تفاهم نامه ۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

در مراسم امضای. . .

BACK TO NEWS