حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

sediqi
شنبه ۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۶:۱۶
image

حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

 امروز یک شنبه مؤرخ 3 حمل 1398 خورشیدی، برنامۀ پاک کاری و نهال شانی با حضور جلالتمآب محترم دکتور محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی،  روئسا، آمرین وکارمندان در وزارت اقتصاد برگزار گردید.

این برنامه که در دو شیفت پیش از ظهر و بعد ظهر راه اندازی شده بود، تمام منسوبان وزارت اقتصاد، به طور حشر و داوطلبانه حضور یافتند. حاضران در حشر عمومی، دفاتر، دهلیزها، باغچه‌ها، صحن حویلی، راه‌روها و سایر اماکن محوطۀ وزارت اقتصاد را در هر دو تعمیر(شهرنو و چهارراهی ملک اصغر) تنظیف و پاک کاری نمودند.

همچنان به ده‌ها اصله نهال  زینتی و مثمر را در پارک صحن وزارت اقتصاد غرس نمودند  و برای کشور عزیز افغانستان از بارگاه خداوند (جل جلاله) صلح، امنیت رفاه و سرسبزی را استدعا نمودند.

imageimagesadiqsadiq

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد از کارکردهای دوکتور میرویس بهیج ستایش کردند

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد طی محفل با شکوهی از فعالیت ها و اجراآت محترم دوکتور میرویس بهیج رئیس عمومی طرح و توحید این وزارت تقدیر نمودند. در این محفل محترم مصطفی مستور وزیر اقتصاد و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۸
Background image

خلاصه گزارش اجراآت و دستآوردهای سال مالی ۱۳۹۸ وزارت اقتصاد

محترم محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی و محترم احمد جواد عثمانی معین مالی و اداری وزارت اقتصاد به اساس حکم شماره (۲۷۱۲) مورخ ۲۲/۱۱/۱۳۹۸ مقام عالی ریاست جمهوری، گزارش اجراآت و دستآوردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۴
Background image

تفاهمنامه همكاری های تخنيكی در راستای نظارت و ارزيابی ميان وزارت اقتصاد و نهاد توسعه ای آلمان (GIZ) به امضاء رسيد.

در نخست محترم محمد اسماعيل رحيمی معين مسلكی وزارت اقتصاد ضمن قدر دانی از همكاری های نهاد توسعه ای آلمان، افزود كه امضای اين تفاهمنامه گامی در جهت بهبود روند نظارت و ارزيابی در سطح كشور. . .

BACK TO NEWS