حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

sediqi
شنبه ۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۶:۱۶
image

حشرعمومی به هدف نهال شانی و پاک کاری در وزارت اقتصاد

 امروز یک شنبه مؤرخ 3 حمل 1398 خورشیدی، برنامۀ پاک کاری و نهال شانی با حضور جلالتمآب محترم دکتور محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی،  روئسا، آمرین وکارمندان در وزارت اقتصاد برگزار گردید.

این برنامه که در دو شیفت پیش از ظهر و بعد ظهر راه اندازی شده بود، تمام منسوبان وزارت اقتصاد، به طور حشر و داوطلبانه حضور یافتند. حاضران در حشر عمومی، دفاتر، دهلیزها، باغچه‌ها، صحن حویلی، راه‌روها و سایر اماکن محوطۀ وزارت اقتصاد را در هر دو تعمیر(شهرنو و چهارراهی ملک اصغر) تنظیف و پاک کاری نمودند.

همچنان به ده‌ها اصله نهال  زینتی و مثمر را در پارک صحن وزارت اقتصاد غرس نمودند  و برای کشور عزیز افغانستان از بارگاه خداوند (جل جلاله) صلح، امنیت رفاه و سرسبزی را استدعا نمودند.

imageimagesadiqsadiq

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۵۸
Background image

امضای تفاهمنامه 10 پروژه توسعه ای به ارزش بیش از 2.5 میلیون دالرامریکایی!

روز دوشنبه تاریخ 24 سرطان سال 1398 خورشیدی در قصرسپیدار امضای تفاهم نامه‌ی 10 پروژه‌ جدیدی که از جانب کشور دوست هندوستان در چار چوب پروژه های انکشافی با تاثیرات بلند اجتماعی تمویل شده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۹:۴۵
Background image

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل
از روز جهانی نفوس روز پنجشنه تاریخ 20 سرطان 1398 در کابل تجلیل به عمل آمد. این همایش با سخنرانی دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا، ، احمد جاوید. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۱
Background image

دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا در جمع از استادان و محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد

محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد.
دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور در نخست پیرامون وضعیت فعلی اقتصاد کشور ( فقر،. . .

BACK TO NEWS