دومین دور انتخابات هیئت مدیره و شورای عالی اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان درمرکز رسانه های حکومت برگزار شد.

hurmat
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰:۰
image

دراین محفل دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور ضمن قدردانی از برگزاری دومین دور انتخابات هیئت مدیره و شورای عالی اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان، نقش زنان متشبث را در تقویت صنایع داخلی، تولیدی شدن اقتصاد و سرانجام تحقق رشد اقتصادی پایدار ارزنده عنوان کرد.
وزیر اقتصاد افزود با آنکه مشکلاتی در زمینه های فرهنگی، قرضه دهی، برق و امنیت فرا راه کار صنعت کاران و متشبثان زن در کشور وجود دارند اما حکومت وحدت ملی منجمله وزارت اقتصاد با تمام قوت از سکتور خصوصی بویژه از تجارت و تشبث زنان در پرتو قانون اساسی قویاً حمایت میکند و مصمم است فرصتهای بیشتر توسعه کسب و کار وفعالیتهای تولیدی را برای زنان تجارت پیشه و صاحبان صنایع فراهم کند. وزیر اقتصاد همچنان تاکید کرد که طرحی بنام دخیل سازی زنان خانه در فعالیتهای اقتصادی برای تغییر وضعیت معیشتی زنان روستا و خانه نشین در دستور کار این وزارت قرار دارد که در همسویی کامل با سکتور خصوصی و اتاق تجارت و صنایع زنان تدوین و عملی خواهد شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد از کارکردهای دوکتور میرویس بهیج ستایش کردند

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد طی محفل با شکوهی از فعالیت ها و اجراآت محترم دوکتور میرویس بهیج رئیس عمومی طرح و توحید این وزارت تقدیر نمودند. در این محفل محترم مصطفی مستور وزیر اقتصاد و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۸
Background image

خلاصه گزارش اجراآت و دستآوردهای سال مالی ۱۳۹۸ وزارت اقتصاد

محترم محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی و محترم احمد جواد عثمانی معین مالی و اداری وزارت اقتصاد به اساس حکم شماره (۲۷۱۲) مورخ ۲۲/۱۱/۱۳۹۸ مقام عالی ریاست جمهوری، گزارش اجراآت و دستآوردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۴
Background image

تفاهمنامه همكاری های تخنيكی در راستای نظارت و ارزيابی ميان وزارت اقتصاد و نهاد توسعه ای آلمان (GIZ) به امضاء رسيد.

در نخست محترم محمد اسماعيل رحيمی معين مسلكی وزارت اقتصاد ضمن قدر دانی از همكاری های نهاد توسعه ای آلمان، افزود كه امضای اين تفاهمنامه گامی در جهت بهبود روند نظارت و ارزيابی در سطح كشور. . .

BACK TO NEWS