دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا با وکلای مردم در شورای ملی و شورای ولایتی ولایت دایکندی و معاون والی آن ولایت دیدار کرد.

hurmat
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳ - ۱۲:۲۸
image

وزیر اقتصاد کشور مراجعه نمایند گان مردم و مسوولین محلی را برای حل مشکل و رفع نیازمندی ها انکشافی محلی قابل ستایش دانسته و از اختصاص نا برابر منابع به عنوان یکی از عوامل مشکلات اجتماعی و اقتصادی یاد کردند.

نمایندگان مردم و اداره محلی دایکندی با ستایش از کار های وزارت اقتصاد مخصوصا ریاست اقتصاد دایکندی، از تاثیرات مثبت ۲۰ پروژه کوچک با تاثیرات بلند اجتماعی و انتخاب بادام منحیث عمده ترین قلم در برنامه " یک محصول یک ولایت" این وزارت یاد آوری نموده و خواهان پروژه های بیشتر انکشافی برای آن ولایت شدند.

وزیر اقتصاد در مورد اهمیت اقتصادی و اجتماعی سرک های روستایی، پروژه های کوچک تولید برق، پروسس، بسته بندی و ارتباط دادن محصولات به مارکیت های داخلی تاکید نموده و وعده همکاری در موارد را با وزارت های ذیربط دادند.

در اخیر یک نسخه از پروفایل ولایتی را که به تازه گی از جانب وزارت اقتصاد در مورد هر ولایت تهیه شده برای اشتراک کننده گان مجلس اهدا نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۱:۴۷
Background image

داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد به ولایت پروان سفر نموده و در هماهنگی با موسسات غیر دولتی به آسیب دیدگان سیلاب های اخیر بسته های غذایی توزیع نمودند.

وزارت اقتصاد در هماهنگی با موسسات اسلامیک ریلیف و جمعیت کمک های انسانی ۷۸۹بسته های مواد غذایی به ارزش ۳۸ هزار دالر برای خانواده های که از سیلاب های اخیر متضرر شده اند، توزیع نمود.

سرپر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۸:۷
Background image

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار و پیرامون فعالیت ها و اولویت های کاری شان به تفصیل صحبت نمودند.

در ادامه معیننان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۸:۸
Background image

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

امروز محترم داکتر کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست. . .

BACK TO NEWS