دوکتور مصطفی مستور وزیر ج.ا.ا با آقای نیکولاج پیترسن سفیر دنمارک مقیم کابل، دیدار نمود.

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۳
4

در این دیدار دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور پیرامون وضعیت کلی اقتصادی، آموزش های حرفوی برای کارگران مطابق به نیاز بازار کار، حمایت از صنایع کوچک و متوسط، تمرکز به ظرفیت تولیدی داخلی و معیاری سازی اقلام صادراتی به تفصیل صحبت نموده اند.
در ادامه آقای نیکولاج سفیر کشور دنمارک گفتند: " کشور دنمارک به کمک های خود به افغانستان ادامه میدهد و یک قسمت از این کمک ها متمرکز به حمایت از سکتور خصوصی مشخصاً در بخش صنایع زراعتی و برنامه میثاق شهروندی می باشد."
در اخیر وزیر اقتصاد کشور از کمک های کشور دنمارک برای افغانستان تشکری نموده به موثریت آن در کاهش فقر و دخیل سازی نیروی کار غیر فعال کشور به بازار کار تاکید کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸
Background image

امضای تفاهم نامه‌ی پروژه‌های انکشافی با تاثیرات بلند اجتماعی (HICDP) به ارزش 10 میلیون دالر

روز دوشنبه تاریخ 24 جدی امضای تفاهم نامه‌ی 26 پروژه‌ی جدیدی که توسط کشور هندوستان تمویل می گردد، میان وزارت اقتصاد، 9 وزارت سکتوری، دو سازمان غیر دولتی و سفارت هند مقیم کابل با حضور. . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۳
Background image

دوکتور مصطفی مستور وزیر ج.ا.ا با آقای نیکولاج پیترسن سفیر دنمارک مقیم کابل، دیدار نمود.

در این دیدار دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور پیرامون وضعیت کلی اقتصادی، آموزش های حرفوی برای کارگران مطابق به نیاز بازار کار، حمایت از صنایع کوچک و متوسط، تمرکز به ظرفیت تولیدی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

مراسم توزیع تأیید نامه‌ها( فراگیری دانش استفاده از کمپیوتر) در وزارت اقتصاد

مراسم توزیع تصدیق نامه‌ها برای 30 تن از کارمندان و کارکنان وزارت اقتصاد با حضور جلالتمآب دکتور احمدجواد عثمانی در وزارت اقتصاد برگزار گردید.این مراسم با تلاوت آیات متبرکه و سخنرانی. . .

BACK TO NEWS