دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور، شاهد جواد رئیس مؤسسه الغرافۀ کشور قطر را به حضور پذیرفت و از فعالیت‌ها و خدمات مؤسسۀ الغرافه در افغانستان، قدردانی به عمل آورد.

hurmat
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۶ - ۱۴:۵۴
image

اقای شاهد جواد ضمن معرفی برنامه‌های دست داشتۀ مؤسسۀ یادشده، از آغاز کار ساخت دو هزار واحد مسکونی در شهرکابل طی روزهای آینده خبر داد و رسما وزیر اقتصاد را در برنامۀ افتتاحیۀ آن دعوت کرد.

موسسۀ الغرافه، یکی ازمؤسسات غیردولتی خارجی در افغانستان است که در بخش‌های زراعت، مالداری، آبیاری، مصؤنیت اجتماعی و زیربناها در کشور فعالیت دارد.قطر مملکتی‌نینگ الغرافه موسسه، کابل‌ده ایکی مینگ یشه‌ش اوی قوره‌دی.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۴ - ۱۵:۲۹
Background image

دوکتورکریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد با عبدالهادی ارغندیوال وزیر مالیۀ کشور ملاقات نمود

دوکتورکریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد در دیدار با عبدالهادی ارغندیوال وزیر مالیۀ کشور روی مشارکت بهتر در راستای تحقق سند دوم چهارچوب ملی صلح و انکشاف افغانستان بحث و تبادل نظر نمود.

در. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۱۴:۴۳
Background image

کابینه با تطبیق سه پروژۀ کمکی برای مبارزه با ویروس کرونا موافقت کرد

در جلسۀ امروز کابینه که تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور برگزار گردید، پیشنهاد تطبیق سه پروژۀ کمکی برای مبارزه با ویروس کرونا که از سوی دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۱۲:۴۸
Background image

توانمند سازی زنان، آغازی برای پایان خشونت بر علیه زن است

پس از چاشت امروز در پیوند با روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زن، صنایع دستی زنان کشور در وزارت اقتصاد به نمایش گذاشته شد.
دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور با حضور در این. . .

BACK TO NEWS