دیدار معین مسلکی وزارت اقتصاد با مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل

hurmat
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۳:۹
image

امروز چهار‌شنبه مؤرخ 5 سرطان 1398 خورشیدی، داکتر محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی وزارت اقتصاد با داکتر بشیر نجیب مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل دیدار و گفتگو نمود. هر دو طرف بر سر مسایل مربوط به پروژه های انکشافی سازمان ملل متحد، همچنان استخدام چند نفر کارمندی که بتوانند از پروژه های ملی به شکل معیاری نظارت و ارزیابی انجام دهند، بحث و تبادل نظر نمودند. معین مسلکی وزارت اقتصاد تصریح کرد که تطبیق و تمویل پروژه ها از سوی نهادهای بین المللی برای مردم افغانستان حیاتی است و تأکید کرد که استخدام کارمندان از سوی نهادهای بین المللی باید با معیارهای بین المللی باشد و این یکی از اولویت های وزارت اقتصاد نیز می باشد. مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل نیز شرایط و معیارهای استخدام را در نهاد های بین المللی برشمرد و اذعان نمود که هر نوع استخدام مطابق معیارهای نهاد تمویل کننده باید بوده باشد. قابل یاد آوری است که کارمندان حکومتی دروزارت اقتصاد از طریق رقابت آزاد از سوی کمیسیون مستقل اصلاحات اداری استخدام می شوند، در عین حال، کسانی را که نهادهای بین المللی استخدام می کنند، تمام پروسه ها تحت نظر یک گروه متخصص انجام می شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۲۰:۵۷
Background image

دوكتور مصطفي مستور وزير اقتصاد ج. ا.ا از طرف نمایندگان مجلس شورای ملی تقدیر شد

محترم ميررحمان رحماني رئيس مجلس نمایندگان،حين اعطاي تقدير نامه به دوكتور مستور از اجراات او منحيث وزير اقتصاد تمجيد نموده و او را يك وزير خلاق و باانرژي خواند كه در عرصه هاي مختلف. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۵:۴۱
Background image

جلسۀ تخنیکی پیرامون تشکیل و بودجۀ ادارۀ عالی مصوؤنیت و کنترل غذایی افغانستان

جلسۀ تخنیکی تحت ریاست دکتور محمد اسماعیل رحیمی پیرامون تشکیل و بودجۀ ادارۀ عالی مصؤنیت و کنترول غذایی با حضور نمایندگان سازمان های WFP,UNICEF,FAO  امروز یک شنبه تاریخ 21 میزان صورت گرفت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۸:۵۲
Background image

محترم مصطفی مستور وزیراقتصاد کشور امروز با آقای البرت جرارد کویندرز نماینده ویژه بانک جهانی برای کشور های با وضعیت شکننده دیدار کرد

دراین دیدار، اوضاع سیاسی-اقتصادی کنونی و تاثیرات جانبی ان بالای ثبات مورد بحث قرار گرفت.
وزیر اقتصاد یکی‌از اولویت های عمده حکومت را مدیریت سالم اوضاع سیاسی اقتصادی فعلی دانست تا مبادا. . .

BACK TO NEWS