دیدار معین مسلکی وزارت اقتصاد با مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل

hurmat
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۳:۹
image

امروز چهار‌شنبه مؤرخ 5 سرطان 1398 خورشیدی، داکتر محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی وزارت اقتصاد با داکتر بشیر نجیب مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل دیدار و گفتگو نمود. هر دو طرف بر سر مسایل مربوط به پروژه های انکشافی سازمان ملل متحد، همچنان استخدام چند نفر کارمندی که بتوانند از پروژه های ملی به شکل معیاری نظارت و ارزیابی انجام دهند، بحث و تبادل نظر نمودند. معین مسلکی وزارت اقتصاد تصریح کرد که تطبیق و تمویل پروژه ها از سوی نهادهای بین المللی برای مردم افغانستان حیاتی است و تأکید کرد که استخدام کارمندان از سوی نهادهای بین المللی باید با معیارهای بین المللی باشد و این یکی از اولویت های وزارت اقتصاد نیز می باشد. مسوول برنامه های انکشافی صندوق جمعیت سازمان ملل نیز شرایط و معیارهای استخدام را در نهاد های بین المللی برشمرد و اذعان نمود که هر نوع استخدام مطابق معیارهای نهاد تمویل کننده باید بوده باشد. قابل یاد آوری است که کارمندان حکومتی دروزارت اقتصاد از طریق رقابت آزاد از سوی کمیسیون مستقل اصلاحات اداری استخدام می شوند، در عین حال، کسانی را که نهادهای بین المللی استخدام می کنند، تمام پروسه ها تحت نظر یک گروه متخصص انجام می شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۵۸
Background image

امضای تفاهمنامه 10 پروژه توسعه ای به ارزش بیش از 2.5 میلیون دالرامریکایی!

روز دوشنبه تاریخ 24 سرطان سال 1398 خورشیدی در قصرسپیدار امضای تفاهم نامه‌ی 10 پروژه‌ جدیدی که از جانب کشور دوست هندوستان در چار چوب پروژه های انکشافی با تاثیرات بلند اجتماعی تمویل شده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۹:۴۵
Background image

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل
از روز جهانی نفوس روز پنجشنه تاریخ 20 سرطان 1398 در کابل تجلیل به عمل آمد. این همایش با سخنرانی دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا، ، احمد جاوید. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۱
Background image

دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا در جمع از استادان و محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد

محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد.
دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور در نخست پیرامون وضعیت فعلی اقتصاد کشور ( فقر،. . .

BACK TO NEWS