سرپرست وزارت اقتصاد و مسئول کمیته جذب و جذب کمک ها برای مهاجرین با رئیس و اعضای اتحادیه تالارهای عروسی شهر کابل دیدار و گفتگو کرد.

press
پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۵ - ۱۰:۴۹
سرپرست وزارت اقتصاد و مسئول کمیته جذب و جذب کمک ها برای مهاجرین با رئیس و اعضای اتحادیه تالارهای عروسی شهر کابل دیدار  و گفتگو کرد.

در این مجلس که نمایندگان کمیته جلب و جذب کمک ها برای مهاجرین، وزارت مالیه، وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان، وزارت امور خارجه، وزارت احیاء و انکشاف دهات، وزارت مبارزه با آفات طبیعی، سره میاشت، و مسؤول امنیت مهاجرین نیز حضور داشتند، به نمایندگی اتحادیه تالارهای عروسی شهر کابل حاجی احسان الله و داکتر احمد بیژن کارکرد های اعضای کمیته جلب و جذب کمک ها برای عودت کننده گان را ستودند، اتحادیه تالارهای شهر کابل حدود (70) تالار عروسی دارد که زمینه اشتغال نزدیک به (20) هزار نفر را مستقیماً در این تالارها فراهم نموده است.

داکتر احمد بیژن معاون اتحادیه تالارهای عروسی شهر کابل برای کمیته جذب و جلب کمک ها برای مهاجرین از طرف این اتحادیه به مبلغ (1300000) (یک میلیون و سیصد هزار) افغانی کمک اطمینان داد و افزودند که کمک های بیشتری از اعضای این اتحادیه جمع آوری خواهد شد و با هماهنگی کامل با کمیته موظف جهت تسهیلات هر چه بیشتر برای عودت کننده گان استفاده خواهد شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۲:۲
Background image

سرپرست وزارت اقتصاد و مسئول کمیته جلب و جذب کمک ها برای عودت کننده گان با نمایندگان بنیاد خیریه الغرافه قطر دیدار و گفتگو نمود

دوشنبه مؤرخ 13/5/1445 هـ.ق سرپرست وزارت اقتصاد و مسئول کمیته جلب و جذب کمک ها برای عودت کننده گان محترم قاری دین محمد حنیف با محترم حاجی عبدالله جلال جلال نماینده ویژه شیخ علی بنیانگذار. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۱:۴۷
Background image

محموله کمک ۵۰۰ تنی کشور ترکیه به هرات رسید

به روز شنبه مورخ ۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۵ هجری قمری مصادف به ۴ قوس ۱۴۰۲ هجری شمسی محموله کمک ۵۰۰ تنی کشور ترکیه به هرات رسید. هشتمین محموله کمکی ترکیه با حضور داشت سفیر این کشور، به مسوولان. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۱:۴۶
Background image

شفاخانه ۳۰ بستر برای خدمات عاجل صحی در ولسوالی اسپین بولدک ولایت کندهار افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

شفاخانه ۳۰ بستر برای خدمات عاجل صحی در ولسوالی اسپین بولدک ولایت کندهار افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در مراسم افتتاحیه شفاخانه مذکور محترم قاری دین محمد حنیف سرپرست وزارت. . .

BACK TO NEWS