سفر سرپرست وزارت اقتصاد به ولایت پروان

hurmat
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۱:۴۷
image

داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد به ولایت پروان سفر نموده وبا معیت دگر جنرال فضل الدین عیار والی ولایت پروان، ساختمان مکتب شش صنفی الجهاد تتمن‌دره  را که به ارزش ۱۵۰ هزار دالر از کمک‌های کشور هندوستان و از طریق پروژه‌های انکشافی با تاثیرات بلند تمویل گردیده است،  به بهره برداری سپرد.

 همچنان سرپرست وزارت اقتصاد ،  ۷۸۹ بستۀ غذایی را که ارزش مجموعی آن به 38 هزار دالر  می‌رسد، به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیلاب‌های اخیر توزیع نمود. این بسته‌ها در هماهنگی با مؤسسات غیر دولتی اسلامیک ریلیف و جمعیت کمک‌های انسانی تهیه شده بود.

سرپرست وزارت اقتصاد از کمک‌های صورت گرفته توسط نهادهای دولتی و غیر دولتی اظهار سپاس نموده و وعده سپرد که در قسمت هماهنگی کمک‌ها از طریق مؤسسات غیر دولتی و مؤسسات تمویل کننده به منظور اعمار سرپناه و زیر ساخت‌ها برای متضررین از هیچ گونه تلاش دریغ نخواهد کرد..

در ادامه دگر جنرال فضل الدین عیار والی ولایت پروان روی چگونه‌گی رسیدگی به متضررین سیلاب‌های اخیر و کمک نهادهای دولتی و غیر دولتی صحبت نموده و از توجه سرپرست وزارت اقتصاد و سایر نهادهای مددرسان به نمایندگی از حکومت محلی پروان ابراز قدردانی کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۹:۳۴
Background image

گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای افغانستان تشکیل جلسه داد

جلسۀ گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای افغانستان «کاست» به ریاست دوکتور کریمه حامد فاریابی،  نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد و رئيس گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۵:۳۸
Background image

دوکتور کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با عبدالله الدردری رئیس نماینده‌گی  برنامۀ انکشافی ملل متحد(UNDP)  در افغانستان ملاقات و دیدار نمود.

آقای الدردری در مورد  برنامه‌ها و شیوۀ همکاری‌های ادارۀ انکشافی ملل متحد با وزرات اقتصاد معلومات داده  و  روی برنامه‌های آیندۀ این اداره در کشور توضیحات همه جانبه ارایه نمود.  سپس. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۹:۳۲
Background image

داکترکریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با کلارا میکلووا رئیس مؤسسه جینیوا کال در افغانستان و سهیل ریچی هماهنگ کنندۀ عملیاتی آن مؤسسه دیدار کرد.

داکترکریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با کلارا میکلووا رئیس مؤسسه جینیوا کال در افغانستان و سهیل ریچی هماهنگ کنندۀ عملیاتی آن مؤسسه دیدار کرد.

سرپرست وزارت اقتصاد از. . .

BACK TO NEWS