محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۰
image

محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

امروز یک شنبه مورخ 19/12/1397 همایش گرامی داشت از روز  بین المللی زنان با اشتراک هیئت رهبری وزارت اقتصاد، معینان وزارت های زنان، اطلاعات و فرهنگ، نمایندۀ ریاست اجرائیه، روئسا  و بانوان برگزار گردید. در این همایش جلالتمآب داکتر مصطفی مستور وزیراقتصاد، ضمن تبریکی روز زنان از دست آوردهای زنان، سهم شان در حکومت، پیشرفت‌ها و چالش‌ها یاد نمود و تأکید کرد تا زمانی ذهنیت ما مردها نسبت به زن تغییر نکند، تجلیل کردن ره به جایی نمی برد. در همایش روز تجلیل و گرامی داشت از زنان، تمام سخنرانان راجه به نقش و جایگاه زن  در خانواده، جامعه، مشارکت سهم آنان در اداره، سیاست، اقتصاد... تأکید نمودند. همایش روز زن با توزیع تحایف و تقدیر نامه ها یافت. در پایان این برنامه نمایشگاه عکس که آمریت مطبوعات در تهیه و تنظیم آن سهم داشت، نیز افتتاح شد. دراین نمایشگاه به به تعداد 50 قطعه عکس از ولایت های مختلف افغانستان به نمایش گذاشته شد. 

women daywomen daywomen day

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۹:۳۲
Background image

جلسۀ هماهنگی  پروژۀ اشتغالزایی در وزارت اقتصاد

جلسۀ هماهنگی  پروژۀ اشتغالزایی در وزارت اقتصاد

 

امروز چهارشنبه تاریخ20 سنبله نشست ربعوار پروژۀ اشتغالزایی با حضور نمایندگان  نهادهای ذی‌دخل، تحت ریاست محترم محمد اسماعیل رحیمی معین. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۲:۲۱
Background image

نخستین کنفرانس نقش دانشگاه ها در تطبیق اهداف انکشاف پایدارافغانستان به ابتکار دانشگاه کاتب وحمایت وزارت اقتصاد با حضورجلالتمآب دوکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی برگزارشد.

دوکتور مصطفی مستور، وزیر اقتصاد که یکی از سخنرانان این همایش بود؛ ضمن قدردانی از ابتکار پوهنتون کاتب نقش وجایگاه دانشگاه های کشور را در تطبیق و تحقق اهداف انکشاف پایدار افغانستان ازطریق. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۲:۷
Background image

سنگ تهداب پروژه اعمارتالارکنفرانس های مقام ولایت پروان طی محفلی گذاشته شد.

دراین محفل که درولایت پروان برگزارشده بود جلالتمآب دوکتورمصطفی مستور وزیراقتصاد، محترم دگرجنرال فضل الدین عیار والی ولایت، معاون واعضای وشورای ولایتی و روسای ادارات سکتوری حضور داشتند.. . .

BACK TO NEWS