محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۰
image

محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

امروز یک شنبه مورخ 19/12/1397 همایش گرامی داشت از روز  بین المللی زنان با اشتراک هیئت رهبری وزارت اقتصاد، معینان وزارت های زنان، اطلاعات و فرهنگ، نمایندۀ ریاست اجرائیه، روئسا  و بانوان برگزار گردید. در این همایش جلالتمآب داکتر مصطفی مستور وزیراقتصاد، ضمن تبریکی روز زنان از دست آوردهای زنان، سهم شان در حکومت، پیشرفت‌ها و چالش‌ها یاد نمود و تأکید کرد تا زمانی ذهنیت ما مردها نسبت به زن تغییر نکند، تجلیل کردن ره به جایی نمی برد. در همایش روز تجلیل و گرامی داشت از زنان، تمام سخنرانان راجه به نقش و جایگاه زن  در خانواده، جامعه، مشارکت سهم آنان در اداره، سیاست، اقتصاد... تأکید نمودند. همایش روز زن با توزیع تحایف و تقدیر نامه ها یافت. در پایان این برنامه نمایشگاه عکس که آمریت مطبوعات در تهیه و تنظیم آن سهم داشت، نیز افتتاح شد. دراین نمایشگاه به به تعداد 50 قطعه عکس از ولایت های مختلف افغانستان به نمایش گذاشته شد. 

women daywomen daywomen day

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۹:۴۵
Background image

نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی”

به تاریخ ۱۹ سرطان ۱۳۹۹( ۹جولای ۲۰۲۰) نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی” به ابتکار کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان

ملل متحد برای آسیا و پسیفیک و با اشتراک مقامات عالی رتبه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۲۲:۱
Background image

نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

به تاریخ ۱۷ سرطان ۱۳۹۹مطابق به ۷ جولای ۲۰۲۰، نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

در این نشست. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۲۲:۲۰
Background image

۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

امروز تفاهم نامه ۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

در مراسم امضای. . .

BACK TO NEWS