محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۰
image

محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

امروز یک شنبه مورخ 19/12/1397 همایش گرامی داشت از روز  بین المللی زنان با اشتراک هیئت رهبری وزارت اقتصاد، معینان وزارت های زنان، اطلاعات و فرهنگ، نمایندۀ ریاست اجرائیه، روئسا  و بانوان برگزار گردید. در این همایش جلالتمآب داکتر مصطفی مستور وزیراقتصاد، ضمن تبریکی روز زنان از دست آوردهای زنان، سهم شان در حکومت، پیشرفت‌ها و چالش‌ها یاد نمود و تأکید کرد تا زمانی ذهنیت ما مردها نسبت به زن تغییر نکند، تجلیل کردن ره به جایی نمی برد. در همایش روز تجلیل و گرامی داشت از زنان، تمام سخنرانان راجه به نقش و جایگاه زن  در خانواده، جامعه، مشارکت سهم آنان در اداره، سیاست، اقتصاد... تأکید نمودند. همایش روز زن با توزیع تحایف و تقدیر نامه ها یافت. در پایان این برنامه نمایشگاه عکس که آمریت مطبوعات در تهیه و تنظیم آن سهم داشت، نیز افتتاح شد. دراین نمایشگاه به به تعداد 50 قطعه عکس از ولایت های مختلف افغانستان به نمایش گذاشته شد. 

women daywomen daywomen day

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۵۹
Background image

ورکشاب هماهنگی ریاست ها اقتصاد ولایات برای 3 روز در کابل آغاز گردید

ورکشاپ هماهنگی ریاست های اقتصاد ولایات با سخنرانی رهنمودی دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا به مدت 3 روز ( 26 – 28 جوزا) در کابل آغاز گردید.
وزیر اقتصاد کشور در بخشی از صحبت های شان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۷ - ۹:۱
Background image

برای افغانستان دیدار نمود دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور با آقای عبدالله الدردری رییس جدید التقرر برنامه انکشافی ملل متحد

در این دیدار نخست، دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور تقرر آقای عبدالله الدردری را در این سمت تبریک گفته و تجارب شان را برای سمت دهی منظم فعالیت برنامه انکشافی ملل متحد (UNDP )موثر. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۹:۴۹
Background image

دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد در ترکیب یک هیئت متشکل از وزیر تحصیلات عالی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث و سفیر هند به منظور بررسی وضعیت پروژه های انکشافی و رسیدگی به منار تاریخی جام به ولایت غور سفر کردند.

در این سفر وزیر اقتصاد کشور و هیئت همراه شان با غلام ناصر خاضع والی غور، وکلای شورای ولایتی، علما، روسای ادارات دولتی، جوانان و زنان دیدار نموده که آنها خواهان تطبیق پروژه های آب. . .

BACK TO NEWS