محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۰
image

محفل گرامی داشت از یادوارۀ هشت مارچ روز بین المللی زنان در تالار وزارت اقتصاد

امروز یک شنبه مورخ 19/12/1397 همایش گرامی داشت از روز  بین المللی زنان با اشتراک هیئت رهبری وزارت اقتصاد، معینان وزارت های زنان، اطلاعات و فرهنگ، نمایندۀ ریاست اجرائیه، روئسا  و بانوان برگزار گردید. در این همایش جلالتمآب داکتر مصطفی مستور وزیراقتصاد، ضمن تبریکی روز زنان از دست آوردهای زنان، سهم شان در حکومت، پیشرفت‌ها و چالش‌ها یاد نمود و تأکید کرد تا زمانی ذهنیت ما مردها نسبت به زن تغییر نکند، تجلیل کردن ره به جایی نمی برد. در همایش روز تجلیل و گرامی داشت از زنان، تمام سخنرانان راجه به نقش و جایگاه زن  در خانواده، جامعه، مشارکت سهم آنان در اداره، سیاست، اقتصاد... تأکید نمودند. همایش روز زن با توزیع تحایف و تقدیر نامه ها یافت. در پایان این برنامه نمایشگاه عکس که آمریت مطبوعات در تهیه و تنظیم آن سهم داشت، نیز افتتاح شد. دراین نمایشگاه به به تعداد 50 قطعه عکس از ولایت های مختلف افغانستان به نمایش گذاشته شد. 

women daywomen daywomen day

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۱:۵۶
Background image

گزارش وضعیت نفوس جهان سال 2020 تحت عنوان "برعلیه خواست من "

به تاریخ ۹ سرطان ۱۳۹۹، گزارش وضعیت نفوس جهان سال 2020 تحت عنوان "برعلیه خواست من " که بیشتر متمرکز به خشونت عليه زنان، ازدواج قبل از وقت و ترجيح فاميل ها به داشتن پسر در سطح جهان می. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳
Background image

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد از کارکردهای دوکتور میرویس بهیج ستایش کردند

رهبری و کارمندان وزارت اقتصاد طی محفل با شکوهی از فعالیت ها و اجراآت محترم دوکتور میرویس بهیج رئیس عمومی طرح و توحید این وزارت تقدیر نمودند. در این محفل محترم مصطفی مستور وزیر اقتصاد و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۸
Background image

خلاصه گزارش اجراآت و دستآوردهای سال مالی ۱۳۹۸ وزارت اقتصاد

محترم محمد اسماعیل رحیمی معین مسلکی و محترم احمد جواد عثمانی معین مالی و اداری وزارت اقتصاد به اساس حکم شماره (۲۷۱۲) مورخ ۲۲/۱۱/۱۳۹۸ مقام عالی ریاست جمهوری، گزارش اجراآت و دستآوردهای. . .

BACK TO NEWS