ملاقات سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت اقتصاد با والی هلمند

sediqi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۱۰:۳۱
dm

محترم حامد همدرد سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت اقتصاد،  با محترم تورنجنرال محمد یاسین خان والی ولایت هلمند ملاقات نمود. نشستی که در  دفتر معینیت مالی و اداری وزارت اقتصاد امروز چهار شبنه تاریخ 22 اسد سال روان صورت گرفت، والی هلمند موضوعات و ضرورت‌های عاجل آن ولایت را که مرتبط به اهداف انکشاف پایدار بود بر شمرد.

چگونه‌گی رشد اقتصادی، ایجاد‌کار و تطبیق پروژه‌ها در آن ولایت، جلوگیری از  افزایش فقر و گرسنگی،،موجودیت ظرفیت سرمایه گذاری و موارد دیگری  از موضوعاتی بودند که والی محترم هلمند خواهان عطف توجه جدی وزارت اقتصاد گردید.

سپس سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت اقتصاد تعهد سپرد تا به آن ولایت همکاری های لازم را در زمینۀ تطبیق پروژه‌های انکشافی فراهم سازند.همچنان تأکید نمود که ولایت هلمند از جمله ولایت های است که در صدر اولویت های انکشافی وزارت اقتصاد قرار دارد. این ولایت به دلیل جنگ های تحمیلی سال های اخیر زیان های بسیار اقتصادی و اجتماعی را دیده است. حکومت مرکزی متعهد است تا به مشکلات مردم، از طریق تطبیق پروژه‌های اانکشافی توجه نماید. قابل یاد آوری است که والی ولایت هلمند را در این ملاقات، محترم نجیب الله رحمانی سرپرست ریاست اقتصاد ولایت هلمند همرای می نمود، معینیت مالی و اداری وعده داد تا جزئیات پروژه‌ها و برنامه‌های انکشافی در آن ولایت، بار دیگر از طریق ریاست اقتصاد ولایت هلمند، به والی محترم آن شریک خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۱:۴۷
Background image

داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد به ولایت پروان سفر نموده و در هماهنگی با موسسات غیر دولتی به آسیب دیدگان سیلاب های اخیر بسته های غذایی توزیع نمودند.

وزارت اقتصاد در هماهنگی با موسسات اسلامیک ریلیف و جمعیت کمک های انسانی ۷۸۹بسته های مواد غذایی به ارزش ۳۸ هزار دالر برای خانواده های که از سیلاب های اخیر متضرر شده اند، توزیع نمود.

سرپر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۸:۷
Background image

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار و پیرامون فعالیت ها و اولویت های کاری شان به تفصیل صحبت نمودند.

در ادامه معیننان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۸:۸
Background image

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

امروز محترم داکتر کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست. . .

BACK TO NEWS