نشست‌ی در مورد طرح تعدیل قانون موسسات غیردولتی تحت ریاست دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد

hurmat
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۱:۳۶
image

امروز ۱ سنبله سال جاری، نشست‌ی در مورد طرح تعدیل قانون موسسات غیردولتی تحت ریاست دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد و با اشتراک نمایندگان جامعه مدنی، تمویل کنندگان و موسسات غیر دولتی داخلی و خارجی در تالار وزارت اقتصاد بصورت انلاین و حضوری تدویر یافت.

محوری اصلی این نشست را تقویت هماهنگی و همکاری بهتر میان موسسات غیردولتی و وزارت اقتصاد از طریق تعدیل قانون موسسات غیر دولتی شکل می داد.

اشتراک کنندگان دیدگاهی خود را در خصوص طرح تعدیل قانون موسسات غیردولتی با جزییات ارایه کرده و به غنامندی طرح تعدیل قانون موسسات غیردولتی تاکید و تعهد همکاری نمودند.

قابل یاد آوری است که تعدیلات این قانون با در نظر داشت پیشنهادات موسسات غیر دولتی نهایی شده و به کابینه جمهوری اسلامی افغانستان جهت تائید فرستاده خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۱:۴۷
Background image

داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد به ولایت پروان سفر نموده و در هماهنگی با موسسات غیر دولتی به آسیب دیدگان سیلاب های اخیر بسته های غذایی توزیع نمودند.

وزارت اقتصاد در هماهنگی با موسسات اسلامیک ریلیف و جمعیت کمک های انسانی ۷۸۹بسته های مواد غذایی به ارزش ۳۸ هزار دالر برای خانواده های که از سیلاب های اخیر متضرر شده اند، توزیع نمود.

سرپر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۸:۷
Background image

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار و پیرامون فعالیت ها و اولویت های کاری شان به تفصیل صحبت نمودند.

در ادامه معیننان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۸:۸
Background image

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

امروز محترم داکتر کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست. . .

BACK TO NEWS