نمایشگاه ملی تحت عنوان ساخت زنان متشبث افغان افتتاح شد

hurmat
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۰:۸
image

امروز دومین نمایشگاه تحت عنوان “ ساخت زنان متشبث افغان “ با حضور دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا و اشتراک اجمل احمدی وزیر صنعت و تجارت و نمایندگان سکتور خصوصی در کابل افتتاح شد.
در این نمایشگاه محصولات تولیدی خانم های متشبث از سراسر کشور در ۱۵۰ عرفه به مدت ۳ روز در باغ چهلستون شهر کابل به نمایش گذاشته شده است.
وزارت اقتصاد باورمند است که برای حمایت از متشبثین کوچک و‌متوسط در کنار راه اندازی همچو نمایشگاها ، یکی از وظایف عمده نهاد های دولتی ارائه معلومات دقیق از وضعیت بازار های ملی و بین المللی، اندازه تولید و زمان ارائه محصولات به بازار است و درین راستا برای حمایت این سرمایه گذاری ها جداً میکوشد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۵۸
Background image

امضای تفاهمنامه 10 پروژه توسعه ای به ارزش بیش از 2.5 میلیون دالرامریکایی!

روز دوشنبه تاریخ 24 سرطان سال 1398 خورشیدی در قصرسپیدار امضای تفاهم نامه‌ی 10 پروژه‌ جدیدی که از جانب کشور دوست هندوستان در چار چوب پروژه های انکشافی با تاثیرات بلند اجتماعی تمویل شده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۹:۴۵
Background image

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل

همایش تجلیل از روز جهانی نفوس در کابل
از روز جهانی نفوس روز پنجشنه تاریخ 20 سرطان 1398 در کابل تجلیل به عمل آمد. این همایش با سخنرانی دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا، ، احمد جاوید. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۱
Background image

دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا در جمع از استادان و محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد

محصلین دوره لیسانس و ماستری پوهنتون کاردان پیرامون وضعیت فعلی و آینده اقتصاد افغانستان سخنرانی کرد.
دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد کشور در نخست پیرامون وضعیت فعلی اقتصاد کشور ( فقر،. . .

BACK TO NEWS