نمایشگاه ملی تحت عنوان ساخت زنان متشبث افغان افتتاح شد

hurmat
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۰:۸
image

امروز دومین نمایشگاه تحت عنوان “ ساخت زنان متشبث افغان “ با حضور دوکتور مصطفی مستور وزیر اقتصاد ج.ا.ا و اشتراک اجمل احمدی وزیر صنعت و تجارت و نمایندگان سکتور خصوصی در کابل افتتاح شد.
در این نمایشگاه محصولات تولیدی خانم های متشبث از سراسر کشور در ۱۵۰ عرفه به مدت ۳ روز در باغ چهلستون شهر کابل به نمایش گذاشته شده است.
وزارت اقتصاد باورمند است که برای حمایت از متشبثین کوچک و‌متوسط در کنار راه اندازی همچو نمایشگاها ، یکی از وظایف عمده نهاد های دولتی ارائه معلومات دقیق از وضعیت بازار های ملی و بین المللی، اندازه تولید و زمان ارائه محصولات به بازار است و درین راستا برای حمایت این سرمایه گذاری ها جداً میکوشد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۲۰:۵۷
Background image

دوكتور مصطفي مستور وزير اقتصاد ج. ا.ا از طرف نمایندگان مجلس شورای ملی تقدیر شد

محترم ميررحمان رحماني رئيس مجلس نمایندگان،حين اعطاي تقدير نامه به دوكتور مستور از اجراات او منحيث وزير اقتصاد تمجيد نموده و او را يك وزير خلاق و باانرژي خواند كه در عرصه هاي مختلف. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۵:۴۱
Background image

جلسۀ تخنیکی پیرامون تشکیل و بودجۀ ادارۀ عالی مصوؤنیت و کنترل غذایی افغانستان

جلسۀ تخنیکی تحت ریاست دکتور محمد اسماعیل رحیمی پیرامون تشکیل و بودجۀ ادارۀ عالی مصؤنیت و کنترول غذایی با حضور نمایندگان سازمان های WFP,UNICEF,FAO  امروز یک شنبه تاریخ 21 میزان صورت گرفت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۸:۵۲
Background image

محترم مصطفی مستور وزیراقتصاد کشور امروز با آقای البرت جرارد کویندرز نماینده ویژه بانک جهانی برای کشور های با وضعیت شکننده دیدار کرد

دراین دیدار، اوضاع سیاسی-اقتصادی کنونی و تاثیرات جانبی ان بالای ثبات مورد بحث قرار گرفت.
وزیر اقتصاد یکی‌از اولویت های عمده حکومت را مدیریت سالم اوضاع سیاسی اقتصادی فعلی دانست تا مبادا. . .

BACK TO NEWS