وزیر اقتصاد ج.ا.ا عصر دیروز در انجمن مشترک جوانان افغانستان و پاکستان سال ۲۰۲۰ اشتراک و سخنرانی کرد.

hurmat
Sun, Jan 26 2020 5:04 PM
image

وزیر اقتصاد در این نشست که از‌جانب جوانان افغانستان و پاکستان به منظور تقویت مناسبات برون مرزی برای آینده بهتر برگزار شده بود گفت : روابط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آینده در جهان را جوانان با توانایی های بالقوه ایکه دارند رقم ميزنند. وی با اشاره به وضعیت حاکم صلح و جنگ در دو کشور همسایه از جوانان منحيث رهبران آينده خواست برای همزیستی مسالمت آمیز و عبور از چالش های کنونی در منطقه با هم متحد شده و با فراگیری علم و تشریک تجارب در جهت رسيدن به فردای بهتر‌ مبارزه کنند. وزیر اقتصاد علاوه كرد، كه حكومت ها مي ايند و ميروند ولي اين ملت هاست كه ميتوانند آينده شانرا بهتر رقم زنند. افغانستان و پاکستان در کنار مشترکات فرهنگی و تاریخی که دارند دارای بيشترين نیروی جوان استند و اگر این نیرو در جهت سازندگی و همگرايي به رفع مشکلات مشترك بسیج شوند، بی تردید‌ آینده روشنی‌ در انتظار نسل های بعدی خواهد‌ بود.

Latest news

Wed, Jul 01 2020 12:06 PM
Background image

report on (2020) of the year ′′ against my demands ′′

The 1399th solar year (9) report on (2020) of the year ′′ against my demands ′′ under the headline of most of the violence against women in the world, Pre-time marriage and sons be. . .

Sun, Sep 01 2019 11:37 AM
Background image

ASDGsRoundTable

We are here to address the root causes of slow development and find opportunities and other potential partners to raise awareness about #SDGsand involve the private sector, civil. . .

Mon, Jun 17 2019 8:22 PM
Background image

Dr. Mustafa Mastoor, Minister of Economy met with Mr. Peter Nateillo the new Mission Director of USAID for Afghanistan

Dr. Mustafa Mastoor, Minister of Economy met with Mr. Peter Nateillo the new Mission Director of USAID for Afghanistan.
Minister Mastoor appreciated USAID’s valuable support to all. . .

BACK TO NEWS