وزیر اقتصاد ج.ا.ا عصر دیروز در انجمن مشترک جوانان افغانستان و پاکستان سال ۲۰۲۰ اشتراک و سخنرانی کرد.

hurmat
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۷:۴
image

وزیر اقتصاد در این نشست که از‌جانب جوانان افغانستان و پاکستان به منظور تقویت مناسبات برون مرزی برای آینده بهتر برگزار شده بود گفت : روابط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آینده در جهان را جوانان با توانایی های بالقوه ایکه دارند رقم ميزنند. وی با اشاره به وضعیت حاکم صلح و جنگ در دو کشور همسایه از جوانان منحيث رهبران آينده خواست برای همزیستی مسالمت آمیز و عبور از چالش های کنونی در منطقه با هم متحد شده و با فراگیری علم و تشریک تجارب در جهت رسيدن به فردای بهتر‌ مبارزه کنند. وزیر اقتصاد علاوه كرد، كه حكومت ها مي ايند و ميروند ولي اين ملت هاست كه ميتوانند آينده شانرا بهتر رقم زنند. افغانستان و پاکستان در کنار مشترکات فرهنگی و تاریخی که دارند دارای بيشترين نیروی جوان استند و اگر این نیرو در جهت سازندگی و همگرايي به رفع مشکلات مشترك بسیج شوند، بی تردید‌ آینده روشنی‌ در انتظار نسل های بعدی خواهد‌ بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۲۱:۴۷
Background image

داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد به ولایت پروان سفر نموده و در هماهنگی با موسسات غیر دولتی به آسیب دیدگان سیلاب های اخیر بسته های غذایی توزیع نمودند.

وزارت اقتصاد در هماهنگی با موسسات اسلامیک ریلیف و جمعیت کمک های انسانی ۷۸۹بسته های مواد غذایی به ارزش ۳۸ هزار دالر برای خانواده های که از سیلاب های اخیر متضرر شده اند، توزیع نمود.

سرپر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۸:۷
Background image

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار

امروز داکتر کریمه حامد فاریابی سرپرست و نامزد وزیر وزارت اقتصاد با روسأ و تعدادی از کارمندان دیدار و پیرامون فعالیت ها و اولویت های کاری شان به تفصیل صحبت نمودند.

در ادامه معیننان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۸:۸
Background image

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

محترم داکتر کریمه حامد فاریابی بر اساس احکام جداگانه مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد تعیین شد.

امروز محترم داکتر کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست. . .

BACK TO NEWS