وزیر اقتصاد ج.ا.ا عصر دیروز در انجمن مشترک جوانان افغانستان و پاکستان سال ۲۰۲۰ اشتراک و سخنرانی کرد.

hurmat
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۱۷:۴
image

وزیر اقتصاد در این نشست که از‌جانب جوانان افغانستان و پاکستان به منظور تقویت مناسبات برون مرزی برای آینده بهتر برگزار شده بود گفت : روابط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آینده در جهان را جوانان با توانایی های بالقوه ایکه دارند رقم ميزنند. وی با اشاره به وضعیت حاکم صلح و جنگ در دو کشور همسایه از جوانان منحيث رهبران آينده خواست برای همزیستی مسالمت آمیز و عبور از چالش های کنونی در منطقه با هم متحد شده و با فراگیری علم و تشریک تجارب در جهت رسيدن به فردای بهتر‌ مبارزه کنند. وزیر اقتصاد علاوه كرد، كه حكومت ها مي ايند و ميروند ولي اين ملت هاست كه ميتوانند آينده شانرا بهتر رقم زنند. افغانستان و پاکستان در کنار مشترکات فرهنگی و تاریخی که دارند دارای بيشترين نیروی جوان استند و اگر این نیرو در جهت سازندگی و همگرايي به رفع مشکلات مشترك بسیج شوند، بی تردید‌ آینده روشنی‌ در انتظار نسل های بعدی خواهد‌ بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۹:۴۵
Background image

نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی”

به تاریخ ۱۹ سرطان ۱۳۹۹( ۹جولای ۲۰۲۰) نشست تحت عنوان “تاثیرات کوید ۱۹ در آسیای جنوبی” به ابتکار کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان

ملل متحد برای آسیا و پسیفیک و با اشتراک مقامات عالی رتبه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۲۲:۱
Background image

نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

به تاریخ ۱۷ سرطان ۱۳۹۹مطابق به ۷ جولای ۲۰۲۰، نشست تحت عنوان “ حمایت از احیای مجدد سکتور خصوصی در آسیای مرکزی بعد از کوید ۱۹ با تمرکز افغانستان” به صورت آنلاین تدویر یافت.

در این نشست. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۲۲:۲۰
Background image

۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

امروز تفاهم نامه ۵ پروژه میان وزارت اقتصاد ، سفارت هند مقیم کابل و وزارت های معارف و تحصیلات عالی با حضور داشت وکلای ولایات بدخشان، فراه، نورستان و کاپیسا به امضا رسید.

در مراسم امضای. . .

BACK TO NEWS