توانمند سازی زنان، آغازی برای پایان خشونت بر علیه زن است

hurmat
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۱۲:۴۸
image

پس از چاشت امروز در پیوند با روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زن، صنایع دستی زنان کشور در وزارت اقتصاد به نمایش گذاشته شد.
دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور با حضور در این نمایشگاه، راه اندازی این برنامه را نشانۀ از توانمندی زنان کشور عنوان نموده آن را آغازی برای پایان بخشیدن به خشونت علیه زن دانست.
وی گفت: همان گونه که زنان در اقتصاد خانواده نقش به سزایی را ایفاء می نمایند باید برای شان فرصت داده شود تا در عرصۀ رشد و انکشاف اقتصاد ملی نیز پیش‌قدم باشند تا همه باهم در خودکفایی و رفاه جامعه سهم خویش را ادا نمائیم.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۸:۴۵
Background image

ریاست انسجام فعالیت های موسسات غیردولتی وزارت اقتصاد توسط کمیسیون حقوق بشر، جامعه مدنی و امور زنان مجلس نمایندگان تقدیر کرد

وزارت اقتصاد_ افغانستان: کمیسیون مستقل حقوق بشر، جامعه‌ی مدنی و امور زنان مجلس نمایندگان، روز گذشته احمد ریاض صدیقی رئیس انسجام فعالیت‌های موسسات غیر دولتی را از بهر پاسخگویی به سوالات. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۹ - ۸:۲۵
Background image

بند برق سوختوک در ولایت دایکندی به بهره برداری سپرده شد

به نقل از مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت ، ظرفیت مجموعی تولید انرژی از بند برق سوختوک، ۷۰۰ کیلو وات است. این بند برق بر روی دریای لذیر، در مرکز شهری نیلی احداث شده است.

این بند از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۸:۵۵
Background image

تطبیق چهارچوب ملی صلح و انکشاف افغانستان در هم‌سویی با اهداف انکشاف پایدار می باشد

نشست انسجام روند تطبیق اهداف دومین سند چارچوب ملی صلح و انکشاف افغانستان (ANPDF-II) و اهداف انکشاف پایدار(SDGs) به ریاست مشترک محمد نبی سروش معین مسلکی وزارت اقتصاد و نذیر کبیری معین. . .

BACK TO NEWS