رایزنی‌ها برای اعزام کارگران افغانی به قطر آغاز شد

sediqi
جمعه ۱۳۹۹/۸/۹ - ۱۴:۲۰
moec3

دوکتور کریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد و بشیراحمد ته‌ینچ نامزدوزیر و سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی  در نشستی که با اشتراک تیم کاری هر دو اداره در وزارت کار و امور اجتماعی  تدویر یافته بود روی طرح اعزام کارگران افغانی به کشورهای عربی از جمله قطر، تبادل نظرنمودند.

در آغاز سرپرست وزارت اقتصاد پیرامون دیدارش با وزیر توسعۀ اداری، کار و امور اجتماعی قطر که در ماه گذشته در جریان سفر هیات عالی رتبۀ کشور به ریاست رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان به قطر صورت گرفته بود صحبت نموده و از آماده‌گی دولت قطربرای پذیرش کارگران افغانی در آن کشور خبر داد.

 در ادامه روی راهکارها و مقدمات عقد تفاهم‌نامه و چگونه‌گی شرایط کاری کارگران در قطر بحث صورت گرفته و در مورد ایجاد کمیتۀ مسلکی و تخنیکی جانب افغانی در کابل تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۱۸:۲۵
Background image

گفتمان تخصصی زیربنا پیرامون شفافیت و پاسخگویی در تطبیق 16 پروژه بزرگ ملی کشور برگزار گردید.

 گفتمان تخصصی زیربنا به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون یافته های گزارش شفافیت و پاسخگویی در پروژه های ملی زیربنایی کشور روز سه شنبه، 20 عقرب 1399 در کابل برگزار گردید. براساس یافته های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۵ - ۱۵:۵۴
Background image

بستهٔ کمکی۳.۴میلیون دالری وزارت اقتصاد در بودجهٔ ملی ۱۴۰۰منظور شد .

روز گذشته جلسۀ کابینه تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، که در ارگ ریاست جمهوری دایر گردیده بود ، تقاضای وزارت اقتصاد مبنی بر منظوری کمک مبلغ (۳.۴) میلیون دالر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۱۴:۱۵
Background image

جلسه هماهنگی موسسات غیردولتی ولایت کندهار تدویر یافت

حامد همدرد سرپرست معینیت مالی و اداری در حالی که حیات الله حیات والی کندهار،  احمد ریاض صدیقی رئیس انسجام موسسات غیردولتی وزارت اقتصاد، روسای ریاست‌های سکتوری ولایت قندهار نیز حضور. . .

BACK TO NEWS