کمیته رهبری و تخنیکی اهداف انکشاف پایدار در افغانستان ایجاد خواهد شد

habibi_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۹:۴۸
image

دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور در حالی که هیات رهبری این وزارت نیز حضور داشتند، با عبداِلله الدرداری رییس و هیات رهبری دفتر یو ان دی پی در افغانستان در مقر وزارت اقتصاد دیدار کرد.

در این دیدار، طرفین بعد از بحث پیرامون چه‌گونگی تحقق اهداف انکشاف پایدار در افغانستان، روی هماهنگ‌سازی اهداف استراتیژیک سطح برنامه با اهداف انکشاف پایدار و نهایی‌سازی پلان کاری اهداف مذکور که از سوی یو ان دی پی تدوین شده است تاکید کردند.

هم‌چنین در این جلسه، موافقت شد که بر ایجاد هر‌چه زودتر کمیته رهبری و تخنیکی اهداف انکشاف پایدار و قیمت گذاری اهداف یاد شده به مثابه یک اولویت، اقدام صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۹:۲
Background image

سفر کاری وزیر اقتصاد به ولایت کندهار

کندهار ۱۳حوت ۱۳۹۹

دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور، که در حال بازدید از بخش‌های اقتصادی ولایت کندهار است، قبل از ظهر امروز با الحاج روح الله خان‌زاده والی ولایت قندهار و جمعی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۸:۵۹
Background image

وزیر اقتصاد با تعدادی از مسؤولین بخش‌های مرکزی وزارت اقتصاد برای بررسی ازفعالیت‌های اقتصادی در سطح جنوب افغانستان، به کندهار سفر کرد

کابل ۱۳ حوت ۱۳۹۹

دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد صبح امروز برای بررسی وضعیت سکتور خصوصی، چگونه‌گی انسجام مؤسسات غیردولتی در زون جنوب، بررسی وضعیت زنان سرمایه‌گذار و اطمینان از. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۸:۴۱
Background image

دیدار وزیر اقتصاد با تعدادی از بزرگان ولایت فاریاب

کابل: 12 حوت ۱۳۹۹

دوکتور کریمه حامد فاریابی وزیر اقتصاد کشور با چند تن از بزرگان ولایت فاریاب دیدار کرد.

در نخست عبدالجلیل آور، اسد الله بهار و انجنیر محمد عالم مرآت با بیان مشکلات. . .

BACK TO NEWS