جلسه هیات رهبری وزارت اقتصاد تحت ریاست محترم دوکتور کریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد  دایر گردید

sediqi
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۶:۲۰
moec

در نخست سرپرست وزارت اقتصاد پیرامون سفر هیأت عالی‌رتبۀ دولت جمهوری اسلامی افغانستان به ریاست جلالتماب محمد اشرف غنی  رئیس جمهور افغانستان  به کشور قطر معلومات داده واز دست‌آورد‌های به دست آمده از ملاقات با وزرای تجارت و اقتصاد و توسعۀ اداری، کار و امور اجتماعی دولت قطر یادآوری نمود. وی از آماده گی‌های جانب قطر در سرمایه ‌گذاری در عرصۀ زراعت و گاز طبیعی در افغانستان و پذیرش کارگران افغانی برای کار در آن کشور خبر داده علاوه نمود که قرار است یک هیآت برای تعقیب توافقات به دست آمده از هر دو کشور توظیف گردیده و زمینه را برای عملی شدن آن میسر ‌سازد.

همچنان وی، دریافت‌ها و ارزیابی‌هایش را از جریان کار و فعالیت وزارت با اعضای جلسه درمیان گذاشته و توجه همکاران را برای  رسیدن به اهداف کاری وزارت و تطبیق پلان‌ها و برنامه‌های اقتصادی دولت جمهوری اسلامی افغانستان معطوف داشت.

سپس معینان و روسای بخش‌های کاری وزارت گزارش‌های کاری شان را ارایه نموده و درقسمت رفع چالش‌ها و کمبودی‌ها، تدابیر لازم اتخاذ گردید.

moec

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۹:۳۴
Background image

گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای افغانستان تشکیل جلسه داد

جلسۀ گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای افغانستان «کاست» به ریاست دوکتور کریمه حامد فاریابی،  نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد و رئيس گروه نهادهای ذیدخل ابتکار شفافیت زیربنای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۵:۳۸
Background image

دوکتور کریمه حامد فاریابی نامزد وزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با عبدالله الدردری رئیس نماینده‌گی  برنامۀ انکشافی ملل متحد(UNDP)  در افغانستان ملاقات و دیدار نمود.

آقای الدردری در مورد  برنامه‌ها و شیوۀ همکاری‌های ادارۀ انکشافی ملل متحد با وزرات اقتصاد معلومات داده  و  روی برنامه‌های آیندۀ این اداره در کشور توضیحات همه جانبه ارایه نمود.  سپس. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۹:۳۲
Background image

داکترکریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با کلارا میکلووا رئیس مؤسسه جینیوا کال در افغانستان و سهیل ریچی هماهنگ کنندۀ عملیاتی آن مؤسسه دیدار کرد.

داکترکریمه حامد فاریابی نامزدوزیر و سرپرست وزارت اقتصاد با کلارا میکلووا رئیس مؤسسه جینیوا کال در افغانستان و سهیل ریچی هماهنگ کنندۀ عملیاتی آن مؤسسه دیدار کرد.

سرپرست وزارت اقتصاد از. . .

BACK TO NEWS